ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

ALTUS ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

KISIKLI Altus SERVİSİ

KISIKLI Altus SERVİSİ

Altus SERVİSİ

Altus KISIKLI TEKNİK SERVİSİ 0(216) 612 34 99 – 0 216 612 34 99 – 216 612 34 99   216 612 34 99 – 216 612 34 99

Altus servisi KISIKLI Altus beyaz eşyanızın Garantisi Bitti mi ? Servis Fiyatları Garantisi Biten ürünlerde Çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz Artık Faiş fiyatlara son Boğaziçi Teknik Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla teknik servis hizmetini vermektedir.

Altus servisi KISIKLI olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İstanbul anadolu yakasının bütün semtlerine  Altus servis hizmeti götürmekteyiz. Altus servisimize hergün onlarca müşterinin Altus servis hizmeti talebine hızla ve garantili Altus servisi hizmeti vermektedir. Altus Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Altus servisidir.

Altus servisi KISIKLI olarak İstanbul’un anadolu yakasının bütün semtlerine Altus servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. KISIKLI Altus servisi onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Altus servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

KISIKLI Altus SERVİSİ

Deneyimli KISIKLI Altus Servisi, Altus servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Altus beyaz eşya servisi, Altus servis bakımı,onarımı ve Altus servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

KISIKLI Altus SERVİS
KISIKLI servis
 olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Altus servisi, KISIKLI Altus servis acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir Altus teknik servisinden yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize Altus servisi hakkında veya Altus ürünleri ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

KISIKLI Altus  BEYAZ EŞYA SERVİSİ
KISIKLI Altus
 servis olarak Altus ürün arızalarında 7 gün 24 saat Altus servis hizmeti ile yanınızdayız. Altus ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Altus servis ekibimize sorabilirsiniz.

Altus SERVİSİ ÜRÜNLERİMİZ

Altus Ankastre Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Bulaşık Makinası Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Buzdolabı Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Çamaşır Makinası Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Fırın Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Klima Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Kombi Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

Altus Kurutma Makinası Servisi KISIKLI Tamir, Bakım, Onarım,TeknikServisi,Yedek Parçası

İstanbul anadolu yakası tüm semtlere KISIKLI Altus servis hizmetleri vermekteyiz. Gezici mobil servis araçlarımız ile en hızlı servis imkanının sunuyoruz. Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Değişen tüm parçalar için orjinal yedek parça kulanmaktayız. Firmamızı arayabilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

KISIKLI Altus TEKNİK SERVİSİ

Büyük bir müşteri potansiyelini elinde bulunduran ve hizmet veren bir firma olarak organizasyonu ve motivasyonu çok yüksek çağrı merkezi ekibimiz ile sorunlarınız ile ilgileniyoruz. Geri dönüşümlere yapılan hızlı çözümler.

Adres: Topağacı Mahallesi Dereboyu Caddesi No: 29/A KISIKLI / İSTANBUL

E-MAİL:  info@bogaziciteknik.com

7/24 Çağrı Merkezimiz
0 216 612 34 99
0 216 612 34 99
216 612 34 99
216 612 34 99
216 612 34 99

Altus, Altus ankastre servisi, Altus beyaz eşya servisi, Altus bulasikmakinasi servisi, Altus buzdolabı servisi, Altus camasirmakinasi servisi, Altus firin servisi, Altus servis, Altus servisi, Altusservis, Altusservisi, KISIKLI Altus, KISIKLI Altus ankastre servisi, KISIKLI Altus beyaz eşya servisi, KISIKLI Altus bulaşık makinesi servisi, KISIKLI Altus buzdolabı servisi, KISIKLI Altus çamaşır makinesi servisi, KISIKLIAltus klima servisi, KISIKLI Altus kombi servisi, KISIKLI Altus servis, KISIKLI Altus servisi, KISIKLI Altus servisleri, KISIKLI Altus teknik servis, KISIKLI Altus teknik servisi, KISIKLIAltusservis, servis, servis KISIKLI Altus, servisAltus, servisi

 

Altus SERVİSİ,KISIKLI Altus SERVİSİ buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi SERVİS 0 216 612 34 99

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme