ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

ALTUS ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Eca Servis Ümraniye

Eca Servis Ümraniye

Eca Servis Ümraniye 0 216 612 34 99

Kış gelmesiyle kombiler çalışmaya başladı. Kışın sert şartlarda geçmesiyle de kombileri kapatmayı düşünmeyiz. Peki, yaz boyunca kapalı olan kombileri kış ayında açtığımızda hemen çalışacak mı? Çalışsa bile randıman alabilecek miyiz? Bunlar aslında düşünmemiz gereken önemli hususlardan bazılarıdır.

Sizlerde kış ayında kombilerinizden iyi bir performans görmek istiyorsanız yapmanız gereken bu işi ustalarına bırakmak olacaktır. Servis konusunda güvenilir iş yapan Eca servis Ümraniye size kombi hakkında bütün servisleri, tecrübeli elemanları ile sunmaktadır. Kombinizin yıllık bakımı, kalorifer sisteminin tıkanan filtreleri temizlemesi, peteklerinizin ne kadar sıcaklıkta ısıtması vs. konusunda sizler için hizmet vermektedir. Bakımı yapılmamış bir kombi iyi bir ısıtma yapmayacağı gibi kısa bir sürede de hemen bozulma yapacak ve size haddinden fazla maliyet çıkartacaktır.

Servis ekibi gelip arızayı tespit edip size gereken maliyeti sunacak ve kabul edilmesi durumunda arızayı gidereceklerdir. Yıllık bakımlarınızı, arızaları, kombi ile ilgili aklınıza takılan diğer sıkıntılar için Eca kombi servis Ümraniye ile irtibata geçmelisiniz. Deneyimli elemanları ile servis hizmeti veren firma sizlere rahat bir kış geçirmenizi hedeflemektedir.

Bakımı yapılmayan kombilerin iyi bir çalışma performansı göstermeyeceği için sizlerde ısınmayan evinizde sürekli kombinin ayarını yükseltmek zorunda kalacaksınız. Tabi buda sizin sürekli cebinize yansıyacak. Bir telefon kadar uzağınızda olan servis ile bir kez irtibata geçerek bütün kış boyunca hem eviniz hem de cebinizi rahatlatacaksınız.

Eca Servis Ümraniye

0 216 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme