ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

ALTUS ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Ariston Servis Ümraniye

Ariston Servis Ümraniye

Ariston Servis Ümraniye 0 216 612 34 99

Dünyaca ünlü beyaz eşya markalarından biri olan Ariston ülkemizde de uzun yılardır beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünya da ve ülkemizde birçok müşterisi olan bu markanın müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerden biri de müşterilerin kolaylıkla ve zorlanmadan ulaşabildikleri Ariston özel servisleridir.

Ariston servisleri bütün beyaz eşyalar için ayrı ayrı olmakla birlikte özellikle evlerde ve işyerlerinde kullanımı yaygın olan ve evlerin ve işyerlerinin ısınmasını sağlayan kombilerdir. Kombilerde tercih edilen markalardan olan Ariston, bu marka sahipleri müşterilerine sağladığı servis kolaylığı ile de bu marka kombiye sahip olan müşterilerinin bu marka kombiyi güven içerisinde kullanmalarını sağlamaktadır.

Ülkemiz genelinde faaliyet gösteren Ariston servislerinden biri olan Ariston servis Ümraniyekaliteli servis hizmeti ile İstanbul gibi ülkemizin en büyük şehrinde Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Ariston kombi sahiplerinin kombilerinin yıllık bakımlarını yaptırabilecekleri ve kombilerinin arıza durumlarında kolaylıkla ulaşabilecekleri bir adrestir. Kombi arızalarının tespitinde uzman ekibi ve son teknolojik aletler ile müşterilerinin kombi problemlerine çözüm getirmektedir.

Ariston kombi servis Ümraniye, İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerinin çok uzaklara gitmeden ve uğraşmadan rahatlıkla kombilerinin bakım yaptıracağı ve arıza kaydı bırakabilecekleri bir kombi servisi olmakla bilinmektedir. Müşterilerin kombileri arızalandığı zaman servis ile iletişime geçmeleri ve kombinin bulunduğu adresi servise kayıt ettirmeleri yeterlidir. Servis elemanları en kısa sürede sizin kombinizin sıkıntısını tespit edecek ve size uygun çözümleri sunacaktır.

Ariston Servis Ümraniye

0 216 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme