ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

ALTUS ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Altus kombi bakım servisi

Altus kombi bakım servisi 

Altus kombi bakım servisi 0 216 612 34 99

Altus beyaz eşyada bir dünya markasıdır. Dünyanın birçok ülkesinde Altus markalı beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Altus markası altında buzdolabı, çamaşır makinası ve kombi başta olmak üzere birçok beyaz eşya ürünü bulunmaktadır.

Altus markası beyaz eşyada kalitenin adresidir. Kombi ürününde de Altus markasının kullanılması bu ürünün kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bu kadar geniş kullanıcısı olan ve bu kadar çok ürünleri ile evlerimize giren markanın müşterilerine sağladığı en önemli bir avantaj ülke çapında servis sorununun bulunmamasıdır. Altus ürününe sahipseniz ülkemizin neresinde ikamet ederseniz edin ve neresinde yaşarsanız yaşayın bozulduğu ve arızalandığı durumlarda servis sorunu yaşamayacağınız kesindir. Tüm Altus markalı ürünlerde olduğu gibi kombi ürününde de servis problemi sahip olduğunuz sürece yaşamayacağınızdan emin olabilirsinizdir.

Ülkemizde var olan bu geniş Altus servislerinden biri de Altus servisi Ümraniye’dir. Altus servisi Ümraniye İstanbul gibi ülkemizin en büyük ve kalabalık şehrinde Altus markalı beyaz eşya ve kombiye sahip müşterilerine hizmet vermektedir. Sahip olduğunuz kombinizin yıllık bakımlarını da rahatlıkla yaptırabileceğiniz bu özel teknik servise günün her anı ulaşabilmektesinizdir.

Kombi bir ev için özelliklede kış ayları için çok önemlidir. Periyodik bakımları yapılmadığı takdirde her an için bir sıkıntı çıkarabilmektedir. Sahip olduğunuz kombiniz de kaliteli ve güvenli bir servise bakım yaptırmanız kombinizin ile ilgili beklemediğiniz bir zamanda kötü bir sürprizle karşılaşmamanız açısından önem arz etmektedir. Ümraniye kombi servis bir Altus kombi servisinden bekleyebileceğinizin fazlasını müşterilerine vermektedir. Uzman teknik ekibi ile kombilerinde sorun yaşayan veya bakım yaptırmak isteyen müşterilerinin yanındadır.

Çağrı Merkezimiz
0 216 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ALTUS SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme